Умови використання
Last updated: March 18, 2026
1. Згода з умовами
Отримуючи доступ до Sunset Predictor або використовуючи його, ви погоджуєтесь дотримуватися цих Умов використання та всіх застосовних законів і правил. Якщо ви не погоджуєтесь з будь-якими з цих умов, вам заборонено використовувати цей сайт або отримувати доступ до нього. Матеріали, що містяться на цьому веб-сайті, захищені застосовним авторським правом та законом про торговельні марки.
2. Облікові записи користувачів
When you create an account with us via Google Sign-in or email/password registration, you must provide accurate, complete, and current information. You are responsible for:
- Підтримку безпеки вашого облікового запису
- Всі дії, що відбуваються під вашим обліковим записом
- Негайне повідомлення нас про будь-яке несанкціоноване використання вашого облікового запису
- Ми залишаємо за собою право призупинити або припинити використання облікових записів, які порушують ці умови. Ви можете видалити свій обліковий запис у будь-який час з налаштувань профілю.
3. Допустиме використання
Ви погоджуєтесь не використовувати Sunset Predictor:
- Будь-яким способом, що порушує будь-який застосовний національний або міжнародний закон або правило
- Для передачі будь-яких незапрошених або несанкціонованих рекламних або рекламних матеріалів
- Для видачі себе за компанію, співробітника компанії, іншого користувача або будь-яку іншу особу або організацію або спроби це зробити
- Будь-яким способом, який порушує права інших осіб, або будь-яким способом, який є незаконним, загрозливим, шахрайським або шкідливим
- Для участі в будь-якій іншій поведінці, яка обмежує або перешкоджає використанню або задоволенню від сервісу ким-небудь
4. User Content
By uploading photos or other content to the Community Gallery, you:
- Retain ownership of your original content
- Grant Sunset Predictor a non-exclusive, worldwide, royalty-free license to display, distribute, and promote your content within the service
- Confirm that your content does not violate any third-party rights or applicable laws
- Acknowledge that uploaded content is subject to review and approval before being publicly visible
- Understand that we reserve the right to remove any content that violates these terms or our content guidelines
5. Ліцензія на використання
Безкоштовний тарифний план надає дозвіл на доступ до Сервісу та його використання виключно в особистих, некомерційних цілях. Комерційне використання — включно з вбудовуванням віджетів на корпоративний веб-сайт або в застосунок, чи використанням API у складі продукту, який ви продаєте, — потребує платного тарифного плану (Pro або Business), як описано на нашій сторінці з цінами. Ця ліцензія не включає:
- Право змінювати або копіювати матеріали понад те, що надає сам Сервіс
- Право перепродавати, субліцензувати або розповсюджувати сам Сервіс
- Право видаляти будь-які повідомлення про авторські права чи права власності з матеріалів
- Право «дзеркалювати» матеріали на будь-якому іншому сервері
Ця ліцензія автоматично припиняє свою дію у разі порушення вами будь-якого з цих обмежень.
6. Платні тарифні плани, виставлення рахунків і повернення коштів
Платні тарифні плани (Plus, Pro і Business) оплачуються авансом через нашого платіжного оператора Stripe за щомісячним або щорічним циклом, обраним під час оформлення оплати:
- Ціни вказано в EUR. Наразі ми не додаємо ПДВ під час оформлення оплати; залежно від вашого місцезнаходження ви можете нести відповідальність за сплату будь-яких застосовних податків.
- Ваша підписка автоматично поновлюється наприкінці кожного розрахункового періоду до моменту її скасування.
- Ви можете скасувати підписку будь-коли на сторінці виставлення рахунків через клієнтський портал Stripe. Ваш платний тарифний план залишається активним до кінця вже оплаченого періоду, після чого ваш обліковий запис повертається до безкоштовного тарифного плану.
- Платежі не підлягають поверненню, і ми не надаємо пропорційне повернення коштів за неповні періоди, за винятком випадків, передбачених застосовним законодавством.
- Ми можемо змінювати ціни або функції тарифних планів із повідомленням не менш ніж за 30 днів; зміни набирають чинності з вашого наступного розрахункового періоду.
6.1 Засновник — безстроковий Plus
Пропозиція «Засновник» — це одноразова покупка за 29 €, яка дає безстроковий доступ Plus. Вона обмежена 50 місцями та діє до 7 вересня 2026 року або поки не буде зайнято всі 50 місць, залежно від того, що станеться раніше. Продовження немає, повторних рахунків немає, скасовувати нічого.
Що входить у місце
- Жодної реклами в усьому Сервісі
- Необмежена кількість збережених місць
- 5 сповіщень, зокрема преміальні канали доставки
- 2 ключі API та 200 запитів до API на день, для особистого використання
- 1 віджет із 2 000 переглядами на місяць
- Усі функції, які з'являться в Plus у майбутньому, без додаткової плати
Що означає «безстроковий»
Ваш доступ Plus діє, поки працює Сервіс Sunset Predictor. Це не гарантія того, що Сервіс працюватиме безкінечно. Якщо Сервіс закриється, ваш доступ припиниться разом із ним, і після завершення описаного нижче 14-денного строку повернення коштів не здійснюється.
Чим місце не є
- Це не комерційна ліцензія. API та віджет призначені лише для особистого використання. Plus ніколи не включав комерційне використання, і це місце цього не змінює; Pro — перший тарифний план, який дозволяє комерційне використання.
- Це не Pro і не знижка на Pro. Функції Pro та Business не входять, а 29 € не зараховуються в оплату підписки Pro. Ваш безстроковий доступ Plus зберігається під будь-якою платною підпискою та відновлюється автоматично, якщо ви її скасуєте.
- Місце не передається. Одне місце належить одному обліковому запису. Його не можна продати, подарувати, перенести на інший обліковий запис або використовувати спільно.
Добросовісне використання
Автоматизоване або недобросовісне використання API може бути обмежене за частотою запитів.
Повернення коштів
14 днів, без запитань. Напишіть на contact@sunset-predictor.com протягом 14 днів після покупки, щоб отримати повне повернення 29 €; місце буде видалено з вашого облікового запису. Це також охоплює право на відмову від договору в ЄС для цифрових послуг. Після 14 днів покупка є остаточною.
Перед покупкою
- Вам потрібен обліковий запис Sunset Predictor. Якщо ви не увійшли, під час оформлення оплати вам спершу запропонують увійти або створити його.
- Активація миттєва. Щойно платіж завершиться, ваш обліковий запис стає Plus — назавжди. Квитанцію надсилає Stripe.
- Якщо у вас уже є платна підписка, ви можете придбати відразу. Вашу підписку буде скасовано автоматично після завершення платежу, тому регулярні списання припиняться, але вже оплачений час не повертається.
Ціна остаточна. ПДВ не стягується.
7. Інтелектуальна власність
Сервіс та його оригінальний контент, функції та функціональність належать Sunset Predictor і захищені міжнародним авторским правом, товарним знаком, патентом, комерційною таємницею та іншими законами про інтелектуальну власність.
Погодні дані надаються OpenWeather і підпадають під їх умови використання. Прогнози заходу сонця та оцінки якості розраховуються за допомогою власних алгоритмів, розроблених Sunset Predictor.
8. Доступність і точність сервісу
Ми прагнемо надавати надійний сервіс, але не гарантуємо:
- Що Сервіс буде доступний у будь-який час без переривань
- Що Сервіс буде вільний від помилок, багів або вразливостей безпеки
- Точність, надійність або повноту прогнозів заходу сонця
- Що погодні дані від сторонніх постачальників завжди будуть точними або актуальними
Сервіс залежить від сторонніх API (OpenWeather) і може бути порушений їх доступністю, точністю або змінами в їх сервісах. Ми залишаємо за собою право змінювати, призупиняти або припиняти будь-яку частину Сервісу в будь-який час без повідомлення.
9. Відмова від відповідальності
Сервіс надається "як є" і "як доступно". Sunset Predictor не дає жодних гарантій, явних або неявних, і цим відмовляється і заперечує всі інші гарантії, включаючи, без обмежень, неявні гарантії або умови товарності, придатності для конкретної мети або непорушення прав інтелектуальної власності або іншого порушення прав.
Прогнози заходу сонця є оцінками, заснованими на даних про погоду та атмосферні умови. Фактична якість заходу сонця може відрізнятися. Ми не гарантуємо і не робимо жодних заяв щодо точності, ймовірних результатів або надійності прогнозів заходу сонця. Використання Сервісу та довіра до прогнозів здійснюється на ваш власний ризик.
10. Обмеження відповідальності
Ні за яких обставин Sunset Predictor, його директори, співробітники, партнери, агенти, постачальники або афілійовані особи не несуть відповідальності за будь-які непрямі, випадкові, особливі, подальші або штрафні збитки, включаючи, без обмежень, втрату прибутку, даних, використання, ділової репутації або інших нематеріальних втрат, що виникають в результаті:
- Вашого доступу до Сервісу або використання його або неможливості отримати доступ до Сервісу або використовувати його
- Будь-якої поведінки або контенту будь-якої третьої сторони в Сервісі
- Будь-якого контенту, отриманого з Сервісу
- Несанкціонованого доступу, використання або зміни ваших передач або контенту
- Довіри до прогнозів заходу сонця або погодних даних, що надаються через Сервіс
11. Припинення
Ми можемо припинити або призупинити ваш обліковий запис і доступ до Сервісу негайно, без попереднього повідомлення або відповідальності, з будь-якої причини, включаючи, без обмежень, якщо ви порушуєте ці Умови використання.
Після припинення ваше право на використання Сервісу негайно припиняється. Якщо ви хочете припинити використання вашого облікового запису, ви можете зробити це, видаливши свій обліковий запис з налаштувань профілю.
Всі положення цих Умов, які за своєю природою повинні пережити припинення, будуть продовжувати діяти, включаючи положення про власність, відмову від гарантій, відшкодування збитків та обмеження відповідальності.
12. Відшкодування збитків
Ви погоджуєтесь відшкодувати, захистити і убезпечити Sunset Predictor і його ліцензіарів, співробітників, агентів і афілійованих осіб від будь-яких претензій, зобов'язань, збитків, втрат і витрат, включаючи розумні гонорари адвокатів, що виникають через або будь-яким чином пов'язані з вашим доступом до Сервісу або його використанням, вашим порушенням цих Умов або вашим порушенням будь-яких прав іншої особи.
13. Застосовне право
Ці Умови регулюються і тлумачаться відповідно до законів юрисдикції, в якій працює Сервіс, без урахування його колізійних норм.
Наша нездатність забезпечити дотримання будь-якого права або положення цих Умов не буде вважатися відмовою від цих прав.
14. Вирішення спорів
Якщо у вас виникне будь-який спір з нами, ви погоджуєтесь спочатку зв'язатися з нами за адресою contact@sunset-predictor.com і спробувати вирішити спір неформально. Якщо ми не зможемо вирішити спір протягом 30 днів, будь-яка сторона може вдатися до формального вирішення спору.
15. Зміни в Умовах
Ми залишаємо за собою право змінювати або замінювати ці Умови в будь-який час на наш розсуд. Якщо перегляд є суттєвим, ми надамо повідомлення принаймні за 30 днів до набрання чинності будь-якими новими умовами. Що являє собою суттєву зміну, буде визначатися на наш розсуд.
Продовжуючи отримувати доступ до нашого Сервісу або використовувати його після набрання чинності переглядів, ви погоджуєтесь дотримуватися переглянутих умов.
16. Подільність
Якщо будь-яке положення цих Умов буде визнано невиконуваним або недійсним, таке положення буде змінено і витлумачено для досягнення цілей такого положення в максимально можливій мірі відповідно до застосовного законодавства, а інші положення будуть продовжувати діяти в повній мірі.
17. Зв'яжіться з нами
Якщо у вас є якісь запитання про ці Умови використання, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою: